Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu

Już od trzech dekad w trzeci czwartek listopada świętowany jest Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. Inicjatywa podjęta w Stanach Zjednoczonych szybko zyskała sobie popleczników na całym świecie.

Chcąc włączyć się do tej inicjatywy promującej zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia, Gabinet Proviva również pragnie zachęcić palaczy do podjęcia próby zaprzestania palenia. Ogłaszamy, że zabieg antynikotynowy do końca miesiąca można wykonać u nas w promocyjnej cenie – 49 zł zamiast 149 zł. Więcej szczegółów na temat terapii zajdziesz tutaj.
Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat ilość palaczy w Polsce spadła o ponad połowę do poziomu około 8 mln osób, ale ilość wypalanych papierosów jest nadal ogromna, bo około 40 mld sztuk rocznie.

JEŻELI CHCESZ BYĆ ZDROWY – NIE PAL!!!
PALĄC NISZCZYSZ NIE TYLKO SWOJE SERCE!!!

Choroba wieńcowa prowadząca do zawału serca i udaru mózgu może być również spowodowana paleniem tytoniu. Palnie jest również przyczyną rozwoju chorób nowotworowych, niepłodności oraz problemów z zajściem w ciąże, a dla biernie wystawionych na działanie dymu papierosowego dzieci stanowi istotne zagrożenie ich rozwoju. Dlatego niech listopad będzie dobrą okazja do podjęcia walki z nałogiem.

Zadzwoń i umów się na zabieg - Rzuć palenie bez głodu nikotynowego - Z nami Ci się uda!!!

Podobnie jak w homeopatii, akupunkturze i innych metodach wspomagających leczenie konwencjonalne Biofizykalna Terapia Informacyjna BTI (Informoterapia) jest formą medycyny regulacyjnej. To wypróbowana i przetestowana, skuteczna metoda, u której podstaw leżą wyniki badań naukowych z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Choć fizyka, biofizyka i medycyna klasyczna nie przyjęły jej jeszcze jako doktryny, to metoda jest szeroko stosowana na zachodzie (Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone) osiągając wysokie parametry skuteczności (zwłaszcza w przypadkach alergii oraz schorzeń przewlekłych, z którymi trudno poradzić sobie metodami konwencjonalnymi).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top