Rzucanie palenia – każdy powód dobry, by skończyć z nałogiem

rzucanie palenia wroclaw - każdy powód dobryCo powoduje, że pojawia się zamiar rozstania się z nałogiem palenia papierosów? Okazuje się, że często tym bodźcem, który skłania do zerwania z paleniem tytoniu jest chęć poprawy nie tylko swojego zdrowia, ale troska o bliskich.

Ponad 70 proc. palących młodych ludzi, jak wskazują badania ma palących rodziców. Jeśli mama, czy tato rzucają palenie, to zwiększa się szansa na to, że dziecko tych rodziców będzie również w przyszłości niepalącym rodzicem.

Osoby, które mają dzieci, wnuki z reguły chcą zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwoju i wzrostu w zdrowym środowisku. Rzucenie palenia może być najlepszym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Świąt Bożego Narodzenia, czy urodzin pociechy.
Rodzice czy dziadkowie, którzy ze względu na najmłodszych członków rodziny podejmują walkę ze swoimi słabościami i rzucają palenie, dają im wiarygodny wzór do naśladowania oraz kształtują prozdrowotna postawę w podejściu do ich życiowych zwyczajów, rytuałów i nawyków.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu najbliższy, ale nie umiesz poradzić sobie z uwolnieniem się od nałogu nikotynizmu zapraszamy do naszego gabinetu we Wrocławiu.
Prowadzimy skuteczne terapie wspomagające rzucanie palenia, które pozwalają ograniczyć głód nikotynowy – najczęstszą przyczynę złamania postanowienia o niepaleniu, jak i zabiegi, które wspomagają oczyszczanie organizmu z nikotyny po rzuceniu palenia oraz terapie wspomagające przemianę materii i usprawniające metabolizm tłuszczy oraz węglowodanów.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich terapii można uzyskać telefonicznie pod numerem rejestracji: 882 028 222.

————————————————————————————————————————————————

Podobnie jak w homeopatii, akupunkturze i innych metodach wspomagających leczenie konwencjonalne Biofizykalna Terapia Informacyjna BTI (Informoterapia) jest formą medycyny regulacyjnej. To wypróbowana i przetestowana, skuteczna metoda, u której podstaw leżą wyniki badań naukowych z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Choć fizyka, biofizyka i medycyna klasyczna nie przyjęły jej jeszcze jako doktryny, to metoda jest szeroko stosowana jest na zachodzie (Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone) osiągając wysokie parametry skuteczności (zwłaszcza w przypadkach alergii oraz schorzeń przewlekłych, z którymi trudno poradzić sobie metodami konwencjonalnymi).

————————————————————————————————————————————————

This entry was posted in Rzucanie palenia and tagged jak rzucić palenie, jak skutecznie rzucić palenie, kuracja antynikotynowa, kuracja antynikotynowa wrocław, rzuć palenie, rzuć palenie wrocław, rzucam palenie, rzucanie palenia, rzucanie palenia biorezonans, rzucanie palenia biorezonans Wrocław, rzucanie palenia Wrocław, rzucenie palenia, rzucenie palenia wrocław, rzucić palenie, skuteczne rzucanie palenia, skuteczne rzucanie palenia Wrocław, terapia antynikotynowa, terapia antynikotynowa Wrocław, zabieg antynikotynowy, zabieg antynikotynowy Wrocław, zabieg rzuć palenie, zabieg rzuć palenie Wrocław. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *