rzucanie palenia - terapia antynikotynowa wrocław

Terapie antynikotynowe

Terapia antynikotynowa wspomagająca rzucanie palenia oferowana w naszym gabinecie jest jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania głodu nikotynowego.

terapia antynikotynowa provivaTerapia antynikotynowa wspomagająca rzucanie palenia oferowana w naszym gabinecie jest jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania głodu nikotynowego (skuteczność terapii 90%).

Zabieg zabieg ułatwiający rzucenie palenia jest bezpieczny, bezbolesny, bezinwazyjny – jedynym przeciwwskazaniem do terapii jest rozrusznik serca, ciąża oraz chemioterapia. Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić ostatniego papierosa, który wraz z odpowiednim materiałem nikotynowym zostanie wykorzystany przy terapii. Osoba poddawana terapii podłączona zostaje do urządzenia poprzez elektrody.

Po przeprowadzeniu terapii i odstawieniu nikotyny zapoczątkowany zostaje łańcuch przemian w organizmie palacza, który zmierza do wyregulowania zaburzonych przez nałóg procesów zachodzących w organizmie, a obejmujących:

  • obniżenie tętna i ciśnienia tętniczego krwi oraz normalizację pracy serca – po 20 minutach;
  • wzrost poziomu natlenienia krwi i obniżenia zawartości tlenku węgla we krwi – po 8 godzinach;
  • zmniejszenie ryzyka  ostrego zawału mięśnia sercowego – po 24 godzinach;
  • normalizację pracy zmysłów smaku i zapachu – po 48 godzinach;
  • wzmocnienie układu krążenia i poprawę kondycji fizycznej – po 2 tygodniach do 3 miesięcy;
  • ustąpienie kaszlu, zmęczenia, duszności, poprawę wydolności płuc i pracy układu oddechowego oraz regenerację rzęsek pokrywających nabłonek dróg oddechowych (oczyszczanie oskrzeli i zapobieganie przedostawaniu się mikroorganizmów, np. wirusów do wnętrza organizmu) – po okresie od 1 do 9 miesięcy;
  • zmniejszenie o połowę ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną mięśnia sercowego o połowę – po okresie 1 roku;
  • zmniejszenie o połowę ryzyka zachorowania na raka krtani, przełyku, płuc – po okresie 5 lat;
  • zmniejszenie ryzyka zachorowania na raka płuc do poziomu jak u osób niepalących – po okresie 10 lat;
  • zmniejszenie ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca do poziomu jak u osób niepalących – po okresie 15 lat.

Zobacz jak przebiega zabieg rzucania palenia.

Przeprowadzamy również terapie antyalkoholowe oraz uniezależniające od innych używek. Pakiet naszych usług zawiera również terapie odtruwająco-oczyszczające organizm po rzuceniu nałogu, oraz usuwające głód alkoholowy lub inny.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich terapii można uzyskać telefonicznie pod numerem rejestracji: 882 028 222.

Podobnie jak w homeopatii, akupunkturze i innych metodach wspomagających leczenie konwencjonalne Biofizykalna Terapia Informacyjna BTI (Informoterapia) jest formą medycyny regulacyjnej. To wypróbowana i przetestowana, skuteczna metoda, u której podstaw leżą wyniki badań naukowych z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Choć fizyka, biofizyka i medycyna klasyczna nie przyjęły jej jeszcze jako doktryny, to metoda jest szeroko stosowana na zachodzie (Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone) osiągając wysokie parametry skuteczności (zwłaszcza w przypadkach alergii oraz schorzeń przewlekłych, z którymi trudno poradzić sobie metodami konwencjonalnymi).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top