Testy szczegółowe

Testy szczegółowe

Testy szczegółowe wykonywane w gabinecie:

Proviva testy szczegółowe

Testy szczegółowe wykonywane w gabinecie:

Test pyłkowy – obejmuje grupy alergenów, jak: pyłki kwiatów, traw, ziół, krzewów, drzew, zbóż, pleśni.

Test wziewny – obejmuje grupy alergenów, jak: alergeny zwierząt, włókna naturalne, włókna syntetyczne, roztocza, grzyby i pleśnie.

Test spożywczy – obejmuje grupy alergenów, jak: barwniki, emulgatory, antyoksydanty, aromaty, konserwanty, słodziki.

W naszym gabinecie wykonujemy również test obciążeń organizmu, który pozwala zidentyfikować skumulowane w organizmie pestycydy, substancje i środki chemiczne (w tym o działaniu rakotwórczym), metale ciężkie i jady owadów, występujące pierwotniaki, robaki, grzyby, drożdżaki z rodziny candida oraz zakażenia bakteryjne (ponad 30 rożnych bakterii).

Podobnie jak w homeopatii, akupunkturze i innych metodach wspomagających leczenie konwencjonalne Biofizykalna Terapia Informacyjna BTI (Informoterapia) jest formą medycyny regulacyjnej. To wypróbowana i przetestowana, skuteczna metoda, u której podstaw leżą wyniki badań naukowych z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Choć fizyka, biofizyka i medycyna klasyczna nie przyjęły jej jeszcze jako doktryny, to metoda jest szeroko stosowana na zachodzie (Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone) osiągając wysokie parametry skuteczności (zwłaszcza w przypadkach alergii oraz schorzeń przewlekłych, z którymi trudno poradzić sobie metodami konwencjonalnymi).

Scroll to top