Terapie likwidujące obciążenia

Terapie likwidujące obciążenia

Chcesz zlikwidować patogen bez potrzeby sięgania po chemię, czy farmaceutki? Może plazmowe częstotliwości biorezonansowe?

Sanoplasma generuje fale Rife'a niszczące różne patogeny (wirusy, krętki borelii, bakterie, grzyby, pleśnie, itd.)

Borelioza wrocław biorezonans

Terapie likwidujące obciążenia polegają na usuwaniu patogenów takich, jak grzyby, drożdżaki, wirusy, bakterie, pasożyty poprzez zastosowanie fal generowanych przez plazmową lampę Sanoplasma – urządzenie oparte na wiedzy wyjątkowego naukowca i mikrobiologa dr. Raymonda Rife’a. To skuteczna metoda bezinwazyjnego usuwania patogenów (bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów) poprzez przesyłanie dokładnych częstotliwości niszczących wybrany mikroorganizm.

Poprzez celowaną wiązkę wybranych częstotliwości uzyskuje się zniszczenie wybranej bakterii czy konkretnego wirusa lub grzyba. W odróżnieniu od terapii antybiotykami zabiegi biorezonansowe w oparciu o lampę plazmową oszczędzają prawidłową florę bakteryjną jelit.

Generator plazmowych częstotliwości Rife'a niszczący patogeny
Powstające w wypełnionej mieszaniną gazów szlachetnych lampie plazmowej wyładowania plazmatyczne rozchodzą się w zasięgu kilku metrów dookoła lampy oddziałując na cały organizm oraz wnikając do wszystkich tkanek i przestrzeni międzykomórkowych. W odróżnieniu od wpływu prądu elektrycznego (zappery), eliminacja patogenów za pomocą generatora plazmowego jest zdecydowanie bardziej skuteczna, bo może docierać do takich tkanek, jak m.in. mózg, jelita, kości, szpik kostny, wnętrza narządów, gałka oczna. Wiele nagranych kamerą wideo testów laboratoryjnych potwierdza skuteczne działanie częstotliwości niszczących emitowanych przez generatory oparte na metodzie Raymonda Rife’a w zwalczaniu różnego rodzaju chorobotwórczych infekcji poprzez zabicie bakterii, wirusa, grzyba czy innych organizmów pasożytujących.

Wbudowany system biofeedback umożliwia wykrywanie dokładnych częstotliwości rezonansowych najbardziej efektywnych dla indywidualnie prowadzonego zabiegu dostosowując całe znane spektrum rekomendowanych częstotliwości do poszczególnego przypadku. Dzięki temu skuteczniej wykorzystuje się przewidziany na przeprowadzenie sesji czas zabiegu.

Przykładowe patogeny, które mogą być niszczone za pomocą biorezonansowych zabiegów lampą plazmową:

  • odpowiedzialne za boreliozę (tzw. chorobę z Lyme) bakterie i wirusy, jak np. krętki borrelii (Borrelia Afzelli, Borrelia Burgdorferi, Borrelia Garini), babesia, bartonella, brucella, ehrlichia, rickettsia, yersinia, anaplasma, chlamydia pneumoniae, chlamydia trachomatis, mycoplasma, toxoplasma, cytomegalovirus, Epstein Barr Virus, HPV Papilloma Virus, HSV Herpes Simplex.
  • odpowiedzialne za kandydozę szczepy drożdżaka candida, jak np. candida albicans, candida tropicalis.
  • grzyby i pleśnie, jak np. aspergillusy (aspergillus flavus, aspergillus glaucus, aspergillus Niger, aspergillus terreus), mucory (mucor mucedo, mucor plumbeus, mucor racemosis).
  • odpowiedzialne za infekcje pierwotniakowe, jak np. lamblia jelitowa (giardia lamblia), rzęsistek (trichomonas), toxoplasma.
  • paciorkowce, jak np. streptococcus hemolyticus, streptococcus pneumoniae, streptococcus pyogenes, streptococcus viridians.
  • gronkowce, jak np. gronkowiec złocisty.

Zabiegi są bezbolesne i nieinwazyjne. Terapia przeprowadzana jest falami generowanymi według centralnej bazy częstotliwości patogenów (CAFL), bez użycia leków czy innych środków farmakologicznych. Terapia obejmuje odpowiednią do danego patogenu ilość zabiegów powtarzanych w odstępach co 2-7 dni.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich terapii można uzyskać telefonicznie pod numerem rejestracji: 882-028-222

Testy i terapie wykonywane w Gabinecie Proviva nie mają na celu zastąpienia fachowej opieki lekarskiej czy też proponowanego leczenia farmakologicznego. Mogą natomiast je wspomóc i uzupełnić. Zabiegi pozwalają hamować procesy niefizjologiczne oraz wzmacniać procesy zdrowienia. Emitowanie częstotliwości niszczących patogeny pozwala na uwolnienie organizmu z obciążeń. Zabiegi polegają również na emitowaniu częstotliwości wibracji charakterystycznych dla zdrowych komórek, doprowadzając stan istniejący do prawidłowego zdrowego modelu, który charakterystyczny jest dla każdego organizmu. W rezultacie organizm tworzy nowy prawidłowy model komórek, narządów, organów - model zdrowy. Według tego modelu zaczynają się lub przyspieszają się procesy naprawcze w ciele człowieka i są one kontynuowane przez kolejne dni. Zapraszamy na nasze zabiegi i życzymy osiągania z nami wspaniałych rezultatów.

UWAGA: Zabiegi biorezonansowe likwidujące obciążenia nie stanowią podstawy do przerwania zaleconej terapii konwencjonalnego leczenia, kuracji antybiotykowej ani innych zaleceń medycznych oraz nie stanowią ich zamiennika. Wszelkie zmiany należy konsultować z lekarzem prowadzącym. Zabiegi biorezonansowe oparte są o medycynę chińską, medycynę informacyjną oraz naturoterapię, którą nie zajmuje się oficjalnie medycyna akademicka. Stosowane w Gabinecie Proviva terapie nie są terapiami w rozumieniu medycyny akademickiej, choć są bardzo skuteczne w usuwaniu przyczyn nieprawidłowości i schorzeń. Generator plazmowy Sanoplasma nie należy do aparatury medycznej w rozumieniu art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.

Marta Dłużak
Lorem
Scroll to top