Proviva analiza wlosa

Analiza Pierwiastkowa bez wychodzenia z domu

Jeśli chcesz wykonać Analizę Pierwiastkowa Włosa bez konieczności wizyty w gabinecie, możesz zamówić wykonanie tego badania samodzielnie pobierając próbkę włosów i przesyłając nam ją wraz z wypełnioną Ankietą.

1.  POBIERZ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Proviva ankieta

Ankietę należy wypełniać drukowanymi literami. Konieczne jest podanie: wagi, wieku, wzrostu i jeżeli występują chorób nowotworowych oraz neurodegeracyjnych.

2.  WYTNIJ PRÓBKĘ WŁOSÓW

Proviva APW pobranie

Do analizy należy pobrać około 0,3 g włosów, tj. około łyżki stołowej. Włosy powinny być czyste. Włosy nie mogą być farbowane ani poddane zabiegom chemicznym. Włosy należy wyciąć z tyłu głowy z kilku miejsc ostrymi nożyczkami (nie mogą być wyszczerbione) najlepiej przez drugą osobę. Do analizy nadają się tylko pierwsze 3 – 4 cm włosa licząc od skóry głowy. Włosy długie należy obciąć tuż przy skórze głowy, a następnie odciąć pierwsze 3 – 4 cm do analizy. Jeżeli włosy są za krótkie (mniej niż 5 mm) należy odczekać 4 tygodnie, do momentu odrostu włosów na minimum 1 cm.

 

3.  ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE I OPŁAĆ BADANIE – koszt 450,00 zł + wysyłka

Za badanie pobierana jest opłata „z góry” – przed otrzymaniem wyników w formie opłaty na konto nr:  PL 78 1160 2202 0000 0002 3508 0258 (dla przelewów zagranicznych kod SWIFT:BIGBPLPW i kod BIC:BIGBPLPW).

W tytule przelewu należy podać: "APW dla .................(imię i nazwisko) ............................"

4.  PRZEŚLIJ MATERIAŁ DO BADANIA

Włosy należy przesłać w oddzielnej kopercie wraz z wydrukowaną i wypełnioną Ankietą Pacjenta oraz dowodem opłaty na adres:

Gabinet Proviva Marta Dłużak
ul. Skwierzyńska 26A/1
53-522 Wrocław

 

5.  ODBIERZ WYNIK

Wyniki analizy pierwiastkowej są gotowe w ciągu 4 tygodni od daty otrzymania materiału do badania. Wyniki przesyłamy pocztą mailową na wskazany adres e-mail.

W cenie badania ujęte jest również omówienie wyniku, które możliwe jest podczas bezpłatnej wizyty w gabinecie we Wrocławiu, ul. Żelazna 34, po wcześniejszym umówieniu się – kontakt pod numerem telefonu: 882 028 222.

Wyniki analizy obejmują badanie poziomu pierwiastków wraz z podaniem proporcji pomiędzy nimi oraz opisem przemiany metabolicznej ze wskazaniami tendencji chorobowych i sugestiami dietetycznymi oraz aktywności fizycznej oraz suplementacją witaminową i mikroelementową (dla dzieci do lat 3 wynik obejmuje badanie poziomu pierwiastków wraz z podaniem proporcji pomiędzy nimi bez analizy metabolizmu, diety i suplementacji).

Analiza włosa przeprowadzana jest w Laboratorium Biomol-Med w Łodzi na Spektrometrze ICP Optima 5300 DV Perkin- Elmer.

Podobnie jak w homeopatii, akupunkturze i innych metodach wspomagających leczenie konwencjonalne Biofizykalna Terapia Informacyjna BTI (Informoterapia) jest formą medycyny regulacyjnej. To wypróbowana i przetestowana, skuteczna metoda, u której podstaw leżą wyniki badań naukowych z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Choć fizyka, biofizyka i medycyna klasyczna nie przyjęły jej jeszcze jako doktryny, to metoda jest szeroko stosowana na zachodzie (Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone) osiągając wysokie parametry skuteczności (zwłaszcza w przypadkach alergii oraz schorzeń przewlekłych, z którymi trudno poradzić sobie metodami konwencjonalnymi).

Marta Dłużak
Lorem
Scroll to top