Proviva Pertner Biomol Med

Analiza Pierwiastkowa Włosów w Laboratorium Pierwiastków Śladowych Biomol-Med

Gabinet Proviva jest autoryzowanym Parnerem Biomol-Med.Partner Biomol-Med

Analizę Pierwiastkową Włosów można wykonać w naszym gabinecie we Wrocławiu lub za jego pośrednictwem. Więcej informacji w zakładkach:

Analiza Pierwiastkowa Włosa – badanie w gabinecie

Analiza Pierwiastkowa Włosa bez wychodzenia z domu

Laboratorium Pierwiastków Śladowych Biomol-Med w ciągu swojej działalności wykonało już około 300 000 analiz dla osób rozsianych po całej Europie, Stanach Zjednoczonych czy Rosji. To ogromne doświadczenie jednostki potwierdza, że wraz z rozwojem cywilizacyjnym rośnie problem zaburzeń w ilościach i proporcjach pomiędzy minerałami w ludzkim organizmie, utrzymaniu równowagi mineralnej organizmu oraz stanu jego prawidłowego odżywienia.

Stres, pośpiech i masowa skala produkcji wszelkich dóbr, w tym żywności, prowadzi do powszechnego stanu niedożywienia nawet przy otyłości. Jest to niedożywienie wynikające nie z głodu pustego żołądka, ale z głodu substancji odżywczych, minerałów, witamin, których brak w dzisiejszej wysoko przetworzonej żywności. Jemy dużo, szybko i byle jak. Do tego brakuje czasu na ruch na świeżym powietrzu i aktywność fizyczną oraz chwile wyciszenia umysłu.Wszędobylskie chemiczne dodatki do wszystkiego osłabiają pracę naszego obrońcy – układu odpornościowego.

Właściwie wszyscy wiemy doskonale, że aby być zdrowym, trzeba odpowiedniej diety, higieny i ruchu, uśmiechu oraz pozytywnego nastawienia. Dlaczego więc nie dbamy o te aspekty?

Prawidłowe żywienie powinno być źródłem odpowiedniej ilości energii i wszystkich składników odżywczych. Niestety nie jest to proste, aby te warunki spełnić jednocześnie. Czy Ty wiesz, czego brakuje Twojemu organizmowi? Czy masz pewność, że odpowiednio odżywiasz swój organizm?

Analiza pierwiastkowa włosów może przynieść odpowiedzi na te pytania. W opisie wyniku analizy oprócz oceny stanu odżywienia organizmu i zawartości pierwiastków oraz ich proporcji, zalecona jest dieta metaboliczna i program suplementacji witaminowo-mineralnej. Dieta ma za zadanie stworzenie środowiska odpowiedniego dla właściwej dynamicznej homeostazy, a suplementacja ma na celu uzupełnić niedobory lub wyeliminować nadmiary poszczególnych pierwiastków. Dawki suplementów w zaleceniach są dostosowane do konkretnej osoby i jej potrzeb biorąc pod uwagę: budowę ciała, tempo przemiany materii, prowadzony tryb życia, historię chorób. Indywidualny program suplementacyjny zawiera wskazania dawek, pór zażywania oraz okres suplementacji dla minerałów, witamin oraz innych niezbędnych suplementów.

W wyniku oraz wskazówkach dietetyczno - suplementacyjnych uwzględnione są również działania synergistyczne i antagonistyczne pomiędzy zaleconymi preparatami, co często jest pomijane przy samodzielnym zażywaniu suplementów diety.

Aktywność fizyczna również w bardzo istotnym stopniu warunkuje możliwość cieszenia przez nas dobrym zdrowiem. Wynik analizy pierwiastkowej włosów zawiera zalecenia dotyczące aktywności fizycznej, dostosowanej do aktualnych potrzeb badanego i jego typu metabolicznego.

Analiza pierwiastkowa włosów jest szczególnie polecana:

  • osobom, które mają problemy z zachowaniem kondycji psychofizycznej;
  • profilaktyce, wspomaganiu leczenia, rehabilitacji;
  • we wspomaganiu terapii chorób cywilizacyjnych;
  • dla osób świadomie dbających o swoje zdrowie,
  • osobom mającym zwiększony wysiłek umysłowy oraz fizyczny (praca fizyczna, sport amatorski lub wyczynowy),

Celem analizy pierwiastkowej włosów jest uzyskanie optymalnej równowagi w organizmie oraz utrzymanie dobrych tendencji zdrowotnych.

Analiza pierwiastkowa włosów:

  • umożliwia poznanie własnego organizmu i jego indywidualnych potrzeb;
  • obrazuje negatywny wpływ pierwiastków toksycznych na organizm;
  • dostarcza odpowiednio dopasowaną dietę, która pozwala zniwelować problemy złej przemiany materii, umożliwia prawidłowe odżywienie i naturalną detoksykację organizmu,
  • zaleca w wyniku program suplementacji witaminowo-mineralnej, w tym program wyrównawczy na 1-3 miesiące oraz profilaktyczny na 6 miesięcy,
  • proponuje odpowiednią aktywność fizyczną.
Źródło: opracowano na podstawie artykułu:
http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3682026,analiza-pierwiastkowa-wlosow,id,t.html?cookie=1

Podobnie jak w homeopatii, akupunkturze i innych metodach wspomagających leczenie konwencjonalne Biofizykalna Terapia Informacyjna BTI (Informoterapia) jest formą medycyny regulacyjnej. To wypróbowana i przetestowana, skuteczna metoda, u której podstaw leżą wyniki badań naukowych z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Choć fizyka, biofizyka i medycyna klasyczna nie przyjęły jej jeszcze jako doktryny, to metoda jest szeroko stosowana na zachodzie (Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone) osiągając wysokie parametry skuteczności (zwłaszcza w przypadkach alergii oraz schorzeń przewlekłych, z którymi trudno poradzić sobie metodami konwencjonalnymi).

Scroll to top