Rzucanie palenia – każdy powód dobry, by skończyć z nałogiem

Co powoduje, że pojawia się zamiar rozstania się z nałogiem palenia papierosów? Okazuje się, że często tym bodźcem, który skłania do zerwania z paleniem tytoniu jest chęć poprawy nie tylko swojego zdrowia, ale troska o bliskich.

Ponad 70 proc. palących młodych ludzi, jak wskazują badania ma palących rodziców. Jeśli mama, czy tato rzucają palenie, to zwiększa się szansa na to, że dziecko tych rodziców będzie również w przyszłości niepalącym rodzicem.

Osoby, które mają dzieci, wnuki z reguły chcą zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwoju i wzrostu w zdrowym środowisku. Rzucenie palenia może być najlepszym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Świąt Bożego Narodzenia, czy urodzin pociechy.
Rodzice czy dziadkowie, którzy ze względu na najmłodszych członków rodziny podejmują walkę ze swoimi słabościami i rzucają palenie, dają im wiarygodny wzór do naśladowania oraz kształtują prozdrowotna postawę w podejściu do ich życiowych zwyczajów, rytuałów i nawyków.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu najbliższy, ale nie umiesz poradzić sobie z uwolnieniem się od nałogu nikotynizmu zapraszamy do naszego gabinetu we Wrocławiu.
Prowadzimy skuteczne terapie wspomagające rzucanie palenia, które pozwalają ograniczyć głód nikotynowy – najczęstszą przyczynę złamania postanowienia o niepaleniu, jak i zabiegi, które wspomagają oczyszczanie organizmu z nikotyny po rzuceniu palenia oraz terapie wspomagające przemianę materii i usprawniające metabolizm tłuszczy oraz węglowodanów.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich terapii można uzyskać telefonicznie pod numerem rejestracji: 882 028 222.

Podobnie jak w homeopatii, akupunkturze i innych metodach wspomagających leczenie konwencjonalne Biofizykalna Terapia Informacyjna BTI (Informoterapia) jest formą medycyny regulacyjnej. To wypróbowana i przetestowana, skuteczna metoda, u której podstaw leżą wyniki badań naukowych z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Choć fizyka, biofizyka i medycyna klasyczna nie przyjęły jej jeszcze jako doktryny, to metoda jest szeroko stosowana na zachodzie (Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone) osiągając wysokie parametry skuteczności (zwłaszcza w przypadkach alergii oraz schorzeń przewlekłych, z którymi trudno poradzić sobie metodami konwencjonalnymi).

Scroll to top