proviva problemy ze zdrowiem

Kiedy warto wykonać Analizę Pierwiastkową Włosa?

Kiedy warto wykonać Analizę Pierwiastkową Włosa?

apw - sprawozdanieAnaliza Pierwiastkowa Włosa (APW) bardzo skutecznie wspomaga leczenie zaburzeń: psycho-emocjonalnych (m.in. depresja, zła reakcja na stres), neurologicznych (m.in. SM, parkinsonizm, padaczka, autyzm), dermatologicznych (m.in. łuszczyca, bielactwo, wypadanie włosów, trądzik), kardiologicznych (m.in. miażdżyca, zawał) i schorzeń kostno-stawowych (m.in. RZS, osteoporoza).

Wykonanie APW jest wskazane osobom narażonym na zwiększony wysiłek (np. praca fizyczna, sport amatorski) i osobom mającym bardzo dużym wysiłek fizyczny (np. sport wyczynowy).

Dzięki APW można zniwelować problemy złego wchłaniania i wydalania (zaburzenia gastrologiczne) co pozwoli na prawidłowe odżywienie i naturalną  detoksykację organizmu.

Badanie może wykazać możliwość złego wpływu na metabolizm pierwiastków toksycznych, a program suplementacyjny pomoże pozbyć się ich z organizmu.

Dzięki zastosowaniu się do zaleceń suplementacyjnych i dietetycznych zawartych w wyniku szansę w walce z chronicznym zmęczeniem i osłabieniem oraz z leczeniem otyłości.

APW jest przeznaczona dla osób chcących świadomie dbać o swoje zdrowie, w zakresie profilaktyki zdrowia, wspomagająco w procesach leczenia i w rehabilitacji.

Podobnie jak w homeopatii, akupunkturze i innych metodach wspomagających leczenie konwencjonalne Biofizykalna Terapia Informacyjna BTI (Informoterapia) jest formą medycyny regulacyjnej. To wypróbowana i przetestowana, skuteczna metoda, u której podstaw leżą wyniki badań naukowych z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Choć fizyka, biofizyka i medycyna klasyczna nie przyjęły jej jeszcze jako doktryny, to metoda jest szeroko stosowana na zachodzie (Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone) osiągając wysokie parametry skuteczności (zwłaszcza w przypadkach alergii oraz schorzeń przewlekłych, z którymi trudno poradzić sobie metodami konwencjonalnymi).

Marta Dłużak
Lorem
Scroll to top