Proviva testy alergiczne

Testy alergiczne

Bez bólu! Bez kłucia! Bez nacinania!

proviva testy alergiczneTak. To możliwe!

Testy wykonywane w naszym gabinecie oparte są na bezinwazyjnej i bezbolesnej metodzie, co jest szczególnie ważne w przypadku małych dzieci. To jedyna metoda testowania i odczulania w alergii u dzieci poniżej 3 roku życia. Można je wykonywać nawet u niemowląt.

Umożliwiamy diagnozowanie alergii na ponad 300 różnych alergenów z palet dostępnych w gabinecie. Standardowa wizyta obejmuje testy alergiczne 90 podstawowych alergenów, jakie występują w naszym codziennym otoczeniu. Możliwa jest także szczegółowa analiza alergenów pyłkowych, wziewnych oraz spożywczych i wykonanie testu identyfikacyjnego obciążeń organizmu.

Istnieje również możliwość testowania własnych próbek substancji (np. kosmetyków, czy detergentów), co do których istnieje podejrzenie, że mogą być czynnikiem uczulającym. Testy trwają około 30 minut.

Wyniki testów dostępne są natychmiast po ich wykonaniu.

W dniu testu alergicznego nie powinno się spożywać alkoholu i pić mocnej kawy oraz nie stosować leków przeciwalergicznych (przeciwhistaminowych) przez okres 2 tygodni poprzedzających test.

Zobacz alergeny testu podstawowego oraz testów szczegółowych oraz testu identyfikacyjnego.

Podobnie jak w homeopatii, akupunkturze i innych metodach wspomagających leczenie konwencjonalne Biofizykalna Terapia Informacyjna BTI (Informoterapia) jest formą medycyny regulacyjnej. To wypróbowana i przetestowana, skuteczna metoda, u której podstaw leżą wyniki badań naukowych z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Choć fizyka, biofizyka i medycyna klasyczna nie przyjęły jej jeszcze jako doktryny, to metoda jest szeroko stosowana na zachodzie (Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone) osiągając wysokie parametry skuteczności (zwłaszcza w przypadkach alergii oraz schorzeń przewlekłych, z którymi trudno poradzić sobie metodami konwencjonalnymi).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top