Proviva badanie wlosow

Jakie są zalety Analizy Pierwiastkowej Włosa?

Analiza Pierwiastkowa włosów to bezinwazyjna metoda oceny odżywienia organizmu na poziomie komórkowym. Zastępuje kilkanaście badań. Próbki włosów pobiera się łatwo i bezboleśnie.Włosy dostarczają informacji o składnikach przechodzących do nich z krwi i ze środowiska, które nas otacza (metale toksyczne). Włosy zostały wskazane przez Światową Organizację Zdrowia i Agencję Ochrony Środowisk jako materiał służący do oceny wpływu metali toksycznych na organizm.

Z Analizy Pierwiastkowej Włosa dowiesz się:

  • jak pracuje układ hormonalny: tarczyca, nadnercza
  • jak pracuje układ nerwowy: jak radzimy sobie ze stresem
  • jak pracuje układ pokarmowy: wątroba, trzustka, śledziona
  • jakim jesteś typem metabolicznym: szybki, wolny, odkrywane jest środowisko metaboliczne komórki, które jest nieosiągalne do oceny poprzez inne badanie
  • jaki jest poziom 5 metali toksycznych w organizmie (arsen, aluminium/glin, kadm, ołów, rtęć).

Badanie informuje również o tendencjach chorobowych, które mogą zaistnieć z tytułu tego, że nie dbamy o zdrowie, co pozwala na czas uchronić się od przewlekłych chorób.

Podobnie jak w homeopatii, akupunkturze i innych metodach wspomagających leczenie konwencjonalne Biofizykalna Terapia Informacyjna BTI (Informoterapia) jest formą medycyny regulacyjnej. To wypróbowana i przetestowana, skuteczna metoda, u której podstaw leżą wyniki badań naukowych z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Choć fizyka, biofizyka i medycyna klasyczna nie przyjęły jej jeszcze jako doktryny, to metoda jest szeroko stosowana na zachodzie (Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone) osiągając wysokie parametry skuteczności (zwłaszcza w przypadkach alergii oraz schorzeń przewlekłych, z którymi trudno poradzić sobie metodami konwencjonalnymi).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top