Jakie są zalety Analizy Pierwiastkowej Włosa?

Jakie są zalety Analizy Pierwiastkowej Włosa?

apw włosyAnaliza Pierwiastkowa włosów to bezinwazyjna metoda oceny odżywienia organizmu na poziomie komórkowym. Zastępuje kilkanaście badań. Próbki włosów pobiera się łatwo i bezboleśnie.Włosy dostarczają informacji o składnikach przechodzących do nich z krwi i ze środowiska, które nas otacza (metale toksyczne). Włosy zostały wskazane przez Światową Organizację Zdrowia i Agencję Ochrony Środowisk jako materiał służący do oceny wpływu metali toksycznych na organizm.

Z Analizy Pierwiastkowej Włosa dowiesz się:

  • jak pracuje układ hormonalny: tarczyca, nadnercza
  • jak pracuje układ nerwowy: jak radzimy sobie ze stresem
  • jak pracuje układ pokarmowy: wątroba, trzustka, śledziona
  • jakim jesteś typem metabolicznym: szybki, wolny, odkrywane jest środowisko metaboliczne komórki, które jest nieosiągalne do oceny poprzez inne badanie
  • jaki jest poziom 5 metali toksycznych w organizmie (arsen, aluminium/glin, kadm, ołów, rtęć).

Badanie informuje również o tendencjach chorobowych, które mogą zaistnieć z tytułu tego, że nie dbamy o zdrowie, co pozwala na czas uchronić się od przewlekłych chorób.

 

This entry was posted in Analiza Pierwiastkowa Włosa and tagged analiza pierwiastkowa, analiza pierwiastkowa włosa, analiza pierwiastkowa włosa Wrocław, analiza pierwiastkowa włosów, analiza pierwiastkowa włosów Wrocław, analiza pierwiastkowa Wrocław, analiza włosa, analiza włosa Wrocław, analiza włosów, analiza włosów Wrocław, badanie pierwiastkowe włosa, badanie pierwiastkowe włosa Wrocław, badanie pierwiastkowe włosów, badanie pierwiastkowe włosów Wrocław, badanie pierwiastkowe z włosa, badanie pierwiastkowe z włosa Wrocław, badanie pierwiastkowe z włosów, badanie pierwiastkowe z włosów Wrocław, badanie włosa, badanie włosa wrocław, badanie włosów, badanie włosów Wrocław, badanie z włosów, badanie z włosów Wrocław, pierwiastkowa analiza włosa, pierwiastkowa analiza włosa Wrocław. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *